Žogu pasaule

  Žogi, vārti, montāža - zvaniet 26107273 un mēs Jums palīdzēsim izdarīt pareizo izvēli!

Ruļļu žogi

    Piedāvājam dažādus ruļļu žogu materiālus.

Metinātie žogu sieti - izgatavoti no savstarpēji sametinātām vertikālām un horizontālām stieplēm. Paredzēti pielietošanai privātmājām, rotaļu laukumiem, skolām, bērnudārziem, apdzīvotām vietām, industriāliem rajoniem un sporta būvēm.

Pītie žogu sieti - izgatavoti no savstarpēji savītām vertikālām stieplēm. Paredzēti pielietošanai privātmājām, rotaļu laukumiem, skolām, bērnudārziem, apdzīvotām vietām, industriāliem rajoniem un sporta būvēm. Piemērots reljefainām vietām.

Lauksaimniecības žogu sieti - izgatavoti no vertikālām un horizontālām stieplēm, stiepļu savienoju vietas ir satītas. Paredzēti pielietošanai lauksaimniecības teritoriju iežogošanai, dzīvnieku aploku izveidei, autoceļu norobežošanai aizsardzībai pret meža dzīvniekiem, meža masīvu, ābeļdārzu un ganību nožogošanai, kā arī  žogs lietojams slēgtai savvaļas zvēru audzēšanai, šim žogam ir jāatbilst stingrākām prasībām nekā cita pielietojuma žogam. Īpaši ārējam žogam ir jābūt atbilstoša augstuma un izturības, lai zvēri nevarētu izlauzties ārā. Tāpat šiem žogiem ir jābūt drošiem kā nožogojumā audzētajiem, tā arī brīvībā esošajiem zvēriem. Izgatavots no izturīgas cinkotas stieples.

 

 

Kontakti

SIA "Žogu Pasaule"

 

Juridiskā adrese: Raiņa iela 11-36, Lielvārde, Lielvārdes novads, LV-5070

 

mob. tālr.: (+371) 26107273

info@zogupasaule.lv

renars@zogupasaule.lv

www.zogupasaule.lv

 

Uzņēmuma rekvizīti

SIA "Žogu Pasaule"

Reģistrācijas nr.: 40103540082

PVN reģ. nr.: LV40103540082

Adrese: Raiņa iela 11-36, Lielvārde, Lielvārdes novads, LV-5070

Banka: AS SWEDBANK

Kods: HABALV22

Konts: LV57HABA0551033044854

 

žogi no Betafence
žogi no BFT
žogi no InduLine
žogi no Comunello
žogi no Locinox

Žogi - dekoratīvie metāla žogi, paneļu žogi, metināti žogi (ruļļos), pītie žogi (ruļļos), lauksaimniecības žogi, mobilie žogi, barjeras, dzeloņstieple
Žogu stabi - metāla žogu stabi, betona žogu stabi || Vārti, vārtiņi - bīdāmie vārti, veramie vārti (koka vārti, metāla vārti) || Pasētas (betona pasētas)
Vārtu automātika || Margas (metāla margas) || Auto nojumes
Žogu uzstādīšana

Hosted by Serveris.lv | Powered by Constructor Free